Wizytówki online

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to najprostsza i najpopularniejsza metoda drukowania wizytówek. Pozwala ona, bowiem na wykonanie druku bezpośrednio z pliku komputerowego. Procedura ta sprawdza się znakomicie zarówno przy niskich jak i wysokich nakładach. Tym bardziej zasługuje ona na miano uniwersalnej i praktycznej. Szczególnie polecana jest klientom, którym zależy na szybkim wykonaniu zamówienia, dobrej jakości produktu i atrakcyjnej cenie. Dodatkowym atutem jest możliwość zmiany szaty graficznej i tekstowej przy każdym kolejnym egzemplarzu. Personalizacja stwarza nam możliwość zróżnicowania poszczególnych wizytówek, wprowadzając każdorazowo elementy charakterystyczne. Wydaje się to niezbędne, gdy wizytówki maja służyć zarówno do celów osobistych jak i prywatnych.

Do druku cyfrowego znakomicie nadają się różnego rodzaju materiały. W zależności od preferencji, może to być papier o dowolnej gramaturze oraz papier ozdobny, satynowy, kredowy czy tez z połyskiem. Dla wymagających klientów przewidziano bardziej nietypową fakturę na wizytówki — folię. Każdy wydruk można dodatkowo uszlachetnić, dzięki czemu wizytówka zyska profesjonalny i niepowtarzalny wygląd.

Druk cyfrowy poleca się przede wszystkim osobom, które nastawione są na zamówienie mniejszej ilości egzemplarzy. Przy większych nakładach, bowiem bardziej opłacalne wydaje się zastosowanie druku offsetowego.

HP Business Inkjet 2800

Drukarka cyfrowa HP Business Inkjet 2800