Wizytówki online

Etui na wizytówki

Etui na wizytówki służy do przechowywania osobistych zbiorów wizytówek. Bardzo przydaje się w czasie podróży albo na konferencjach gdyż jest małe — mieści się w nim ogólnie kilkanaście/kilkadziesiąt sztuk.

Wybierając odpowiednie etui na wizytówki bardzo często kierujemy się jego ceną i wyglądem. Producenci zaskakują nas coraz to nowszymi propozycjami, co nie ułatwia nam wyboru.

Materiały

W celu rozróżnienia poszczególnych etui na wizytówki, warto przyjąć podział ze względu na materiał, z którego może być wykonane:

Etui skórzane

Niezwykle praktyczne i eleganckie. Dzięki niemu nasze wizytówki będą prezentować się na najwyższym poziomie. Etui takie nie jest najtańszym rozwiązaniem, ale będzie nam służyło przez długi czas.

Występuje w różnych barwach i formach. Mamy tutaj do wyboru kolory klasyczne jak czarny i brązowy czy też bardziej odważne, a wśród nich: czerwony, pomarańczowy czy zielony.

Ciekawa kolorystyka oraz wysokiej jakości wykończenie futerałów skórzanych z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Skórzane etui na wizytówki firmy Ochnik

Etui na wizytówki firmy Ochnik

Skórzane etui na wizytówki firmy Wittchen

Etui na wizytówki firmy Wittchen

Etui aluminiowe lub metalowe

To tańsza wersja etui. Przeznaczona jest głównie dla mniej wymagających klientów. Zaskakuje ona jednak swoją funkcjonalnością.

Etui takie może występować w formie pojedynczej lub podwójnej. Podwójna jest bardziej praktyczna, gdyż umożliwia podział na dwie odrębne kategorie i umieszczenie wizytówek w oddzielnych przegrodach. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z naszych kontaktów, nie tracąc jednocześnie czasu na szukanie konkretnego biletu wizytowego.

Na etui aluminiowym lub metalowym można dodatkowo wygrawerować własne imię i nazwisko albo nazwę firmy lub logo. Możemy również zamieścić grafikę, która będzie stanowiła znakomitą ozdobę naszego futerału.

Etui aluminiowe lub metalowe jest niezwykle lekkie, tanie i efektowne. Szczególnie polecane jest osobom, które cenią sobie porządek i estetykę.

Etui na wizytówki firmy Philippi

Etui na wizytówki firmy Philippi

Etui na wizytówki firmy Philippi

Etui na wizytówki firmy Philippi

Struktura

Etui na wizytówki mogą różnić się między sobą strukturą. Dlatego też warto zastosować podział etui na wizytówki ze względu na formę, którą mogą przybierać:

Etui jednoczęściowe

Etui jednoczęściowe są najbardziej praktycznym i popularnym rozwiązaniem. Najczęściej występują one w dwóch formach: poziomej i pionowej. Zarówno jedne jak i drugie mogą być dodatkowo wyposażone w kieszenie na wizytówki, które umożliwiają segregowanie biletów wizytowych. Dzięki temu nie będziemy musieli tracić czasu na wyszukiwanie poszczególnych wizytówek.

Etui jednoczęściowe jest bardzo często zamykane przy pomocy zapięcia magnetycznego lub zatrzaskowego, co zmniejsza ryzyko zgubienia czy zniszczenia zbiorów wizytówek. Futerały na wizytówki mogą także przybierać formę pudełka, wyposażonego dodatkowo w mechanizm ułatwiający wysuwanie wizytówek. Jest to znakomite rozwiązanie, które ułatwi nam przeglądanie naszych wizytówek.

Etui na wizytówki firmy Louis Vuitton

Etui na wizytówki Louis Vuitton

Etui na wizytówki firmy Philippi

Etui na wizytówki firmy Philippi

Etui dwuczęściowe

Etui dwuczęściowe są mniej popularne niż jednoczęściowe, ze względu na swoista strukturę. Najczęściej występują w formie pudełka, składającego się z dwóch części, które po złączeniu stanowią całość.

Niewątpliwym atutem tego rodzaju futerału jest jego funkcjonalność. Jest on w stanie pomieścić zbiory wizytówek o różnych, w tym niestandardowych rozmiarach.

Etui dwuczęściowe to znakomite rozwiązanie dla osób ceniących sobie praktyczne i proste rozwiązania.

Etui na wizytówki firmy Wittchen

Etui na wizytówki firmy Wittchen

Etui na wizytówki firmy Wittchen

Etui na wizytówki firmy Wittchen