Wizytówki online

Wizytownik kieszonkowo-biurkowy

Wizytownik kieszonkowo-biurkowy to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Jego główną zaletą jest połączenie dwóch ważnych funkcji w jednym elemencie. Jako wizytownik służy nam do przechowywania osobistych biletów wizytowych. Dzięki temu możemy mieć nasze najpotrzebniejsze zbiory zawsze przy sobie.

Drewniany wizytownik kieszonkowo-biurkowy firmy Hopfer

Drewniany wizytownik kieszonkowo-biurkowy firmy Hopfer

Plastikowy wizytownik kieszonkowo-biurkowy firmy Hopfer

Plastikowy wizytownik kieszonkowo-biurkowy firmy Hopfer

Tuż po maksymalnym otwarciu takiego wizytownika powstaje biurkowy stojaczek na wizytówki.

Wizytownik kieszonkowo-biurkowy to znakomite rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność przedmiotów. Przydaje się on głównie podczas wyjazdów służbowych, gdyż nie zajmuje zbyt dużo miejsca.

Jest to rzecz praktyczna i elegancka oraz niezbędna podczas konferencji czy spotkań biznesowych. Można ją wówczas postawić na stoliku czy biurku, prezentując swoją wizytówkę. Wizytownik taki może być znakomitą reklamą dla naszej firmy. Wystarczy na jego froncie wygrawerować nasze imię i nazwisko lub nazwę i logo. Z pewnością nie umknie to uwadze naszym kontrahentom i może wręcz pomoże w nawiązaniu współpracy.

Wizytowniki kieszonkowo-biurkowe są niezwykle trwałe gdyż muszą chronić nasze wizytówki przed uszkodzeniem czy zniszczeniem. W związku z tym przeważnie wykonane są z trwałych i lekkich materiałów jak drewno czy PCV.