Wizytówki online

Pudełka na wizytówki

Pudełko na wizytówki to swoisty rodzaj wizytownika. Służy on do przechowywania naszych zbiorów wizytówek. Pudełko takie może przybierać dwie formy:

  1. Pudełko otwarte
  2. Pudełko zamykane
Zamykane pudełko na wizytówki firmy MZ

Zamykane pudełko na wizytówki

Otwarte pudełko na wizytówki firmy MZ

Otwarte pudełko na wizytówki

Źródło zdjęć: http://www.mz-artleather.pl/

Praktyczniejsze wydaje się być pudełko wyposażone dodatkowo w górna pokrywę, czyli pudełko zamykane. Jest ono bardziej funkcjonalne, gdyż umożliwia gromadzenie naszych zbiorów wizytówek, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniem czy zniszczeniem dzięki posiadanej górnej pokrywie. Dodatkowo znakomicie sprawdza się podczas służbowych wyjazdów. Pudełko takie możemy, bowiem włożyć do naszego nesesera i mieć je zawsze przy sobie, niezależnie od tego gdzie obecnie przebywamy. Dzięki temu zawsze będziemy przygotowani na niespodziewane sytuacje.

Wizytownik pudełko znakomicie sprawdza się jako prezent, głównie dla osób, które dużo czasu spędzają w biurze.

Pudełka na wizytówki mogą być wykonane z różnych materiałów, te najczęściej stosowane to:

Tworzywa sztuczne

Pudełka wykonane z tworzywa sztucznego, to najprostsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie. Przeważnie są one zrobione z materiałów przezroczystych i niezwykle lekkich.

Dzięki temu znakomicie nadają się podczas służbowych wyjazdów. Wystarczy, bowiem włożyć je do nesesera i mieć zawsze przy sobie, będąc przygotowanym na niespodziewane sytuacje, których czasami nie da się uniknąć. Nie zaskoczy nas już prośba o wizytówkę, gdy akurat okaże się, że skończą się te, które mieliśmy w naszym osobistym etui czy portfelu. Pudełko takie zapewni również ochronę naszych biletów wizytowych przed ewentualnym uszkodzeniem czy zniszczeniem. Dodatkowym jego atutem jest niska cena, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Drewno

Pudełka na wizytówki wykonane z drewna stanowią nieco bardziej eleganckie rozwiązanie niż pudełka z tworzywa sztucznego. Są jednak dość masywne, dlatego tez lepiej sprawdzają się jako ozdoba naszego biurka niż jako element niezbędny podczas podróży.

Pudełko drewniane firmy Hopfer

Drewniane pudełko na wizytówki firmy Hopfer


Źródło zdjęcia: http://www.hopfer.com.pl/

Pudełka wykonane z drewna można dodatkowo udekorować, dzięki czemu będą atrakcyjniejsze i ciekawsze. Najczęściej stosowanymi technikami dekorowania jest technika akrylowa i decoupage. Ciekawym pomysłem wydaje się być również okrycie drewna jedwabiem z orientalnymi wzorami czy lakierowanie na jedwabisty połysk. Dzięki temu nasze pudełko będzie jedynie w swoim rodzaju.

Pudełka na wizytówki wykonane z drewna są ciekawym i stosunkowo niedrogim rozwiązaniem. Mogą być również oryginalną forma prezentu dla bliskiej nam osoby.

Skóra naturalna

Pudełka wykonane ze skóry naturalnej to zdecydowanie propozycja dla najbardziej wyrafinowanych i wymagających osób. Nie należą one do najtańszej inwestycji, ale za to będą nam służyły przez długie lata, będąc jednocześnie znakomitą ozdoba biurka lub stoliczka, na którym zostaną postawione.

Pudełko skórzane firmy Wittchen

Skórzane pudełko na wizytówki firmy Wittchen


Źródło zdjęcia: http://www.sklep.wittchen.com/

Wnętrze takiego pudełka przeważnie jest wykonane z tkaniny zamszopodobnej. Mogą tam być również zamontowane na stałe przegrody, które umożliwią nam segregację naszych zbiorów. Jest to znakomita forma prezentu, na specjalne okazje.