Wizytówki online

Sitodruk

Sitodruk jest to jedna z najstarszych metod druku. Znana była już w czasach starożytnych w Chinach i Japonii jako technika malowania szablonowego.

Procedura ta znakomicie sprawdza się przy większych nakładach. Cechą charakterystyczną jest również atrakcyjna cena, co przyciąga rzesze klientów.

Wręczanie wizytówek

Sitodruk


Źródło zdjęcia: http://www.fanaberia.biz/

Elementem odróżniającym tą metodę od pozostałych jest większe zróżnicowanie faktur nadających się do druku. Znajdziemy tutaj tradycyjne materiały jak papier czy folię, ale również bardziej nietypowe podłoża jak na przykład tworzywa sztuczne, metale, drewno czy materiały tekstylne. To, jaką formę przyjmie nasza wizytówka, zależeć będzie tylko od naszej wyobraźni i kreatywności.

Metoda sitodruku umożliwia również zastosowanie przeróżnej kolorystyki, zaczynając od kolorów podstawowych a kończąc na bardziej nietypowych jak, na przykład: złoty, srebrny czy tez kolory fluoroscencyjne lub metaliczne. Najlepszy efekt powstaje przy zastosowaniu ograniczonej liczby barw. Cechą odróżniająca tą metodę od metody druku offsetowego jest dużo ciekawsza gama kolorów. Sitodruk jest również odporny na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu ma dużą trwałość mechaniczną.

Dzięki metodzie sitodrukowej możemy stworzyć wyjątkowe wizytówki, które będą znakomitą reklamą naszej firmy.

Następujący film pokazuje, jak działa sitodruk: